Ranking Szkół Jazdy Białystok

0
365
Ranking Szkół Jazdy Białystok
Ranking Szkół Jazdy Białystok

Białystok położony jest w północno-wschodniej części naszego kraju, a dokładniej występuje na terenie województwa podlaskiego. Miasto znajduje się w sąsiedztwie Białorusi, Litwy oraz Rosji. Spełnia funkcję gospodarczą, naukową, administracyjną oraz kulturalną całego regionu. Białystok to również największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski.

W samej miejscowości jesteśmy w stanie wyróżnić około 40 występujących Ośrodków Szkolenia Kierowców, co oznacza, że nie brakuje tutaj chętnych osób do odbycia kursu na prawo jazdy i uzyskania dokumentu uprawniającego do kierowania pojazdami. Przyszli kierowcy, którzy podchodzą do egzaminów państwowych na prawo jazdy muszą się skierować bezpośrednio do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, który znajduje się na ul. Wiewiórczej 64.

Powołując się na Ranking Szkół Jazdy zamieszczony w serwisie Prawo-Jazdy-360 https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/bialystok chcielibyśmy zaprezentować Ośrodki Szkolenia Kierowców, które zostały wyszczególnione w miejscowości Białystok. Przedstawiony Ranking jest cennym źródłem informacji z którego mogą korzystać wszystkie osoby poszukujące odpowiedniego ośrodka. Poniżej zamieszczamy Ośrodki, które na dzień 28 maja 2018 roku zajęły trzy pierwsze miejsca, są to m.in.:

  1. Ośrodek Szkolenia Kierowców ALFA
  2. Ośrodek Szkolenia Kierowców STOP
  3. Ośrodek Szkolenia Kierowców AS JAZDY

Pierwsze miejsce w Rankingu Szkół Jazdy zajmuje Ośrodek Szkolenia Kierowców „ALFA” https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/alfa-osrodek-szkolenia-kierowcow/bialystok , który działa już od 22 lat. Za cel stawia sobie rzetelne przygotowanie wszystkich kursantów do egzaminów państwowych. W tej szkole kursy na prawo jazdy są organizowane w zakresie kategorii A, A1, A2, AM, B, B+E, C, C+E oraz D. Organizowane są również kursy ADR – przewóz materiałów niebezpiecznych, kursy kwalifikacji wstępnej oraz przyspieszonej, szkolenia okresowe kierowców zawodowych. Dla kursantów został też przygotowany moduł nauki przez internet – E-learning. Wszystkie materiały edukacyjne są zamieszczone na stronie internetowej, a każda osoba może mieć do nich dostęp w dogodnym dla siebie miejscu oraz czasie.

Na drugiej pozycji w Rankingu znalazł się Ośrodek Szkolenia Kierowców „STOPhttps://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/stop-osrodek-szkolenia-kierowcow/bialystok  .  Szkoła powstała w 1998 roku  i prowadzi szkolenia w zakresie kategorii AM, A1, A2, A oraz B.  Szkoła kładzie duży nacisk na profesjonalne wyszkolenie kursantów oraz na doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Nauka jest dostosowana do indywidualnych możliwości i potrzeb każdego z kursantów. Ośrodek dysponuje pojazdami samochodowymi marki Toyota oraz motocyklami marki YAMAHA XJ6, YAMAHA Neos 2T, Yamaha Ybr 250, Romet Ogar Cafee Raw50. Do dyspozycji kursantów jest również prywatny plac manewrowy.

Trzecie wyróżnione miejsce należy do  Ośrodka Szkolenia Kierowców „AS JAZDY” https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/as-jazdy-jan-owsieniuk/bialystok , który działa już od 2001 roku na terenie Białegostoku. Kursanci, który chcieliby rozpocząć naukę w tej szkole muszą uzyskać Profil Kandydata Kierowcy (PKK). Uzyskają go w urzędzie właściwym dla miejsca zameldowania. Przeprowadzane są szkolenia w zakresie kategorii A, A1, A2, AM, B, C, C+E oraz D. Szkoła dysponuje różnymi pojazdami względem poszczególnych kategorii, są to m.in. Toyota Yaris, Yamaha XJ6, Yamaha YBR 125, Yamaha YN50 Neos 2T, Romet RAW50 Ogar Caffe, MAN TGL, MAN TGL i Przyczepa Plandex, Renault FR1. Wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanej kadry instruktorskiej przekłada się również na profesjonalne i rzetelne przygotowanie wszystkich kursantów do egzaminów państwowych.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here