Ranking Szkół Jazdy Katowice

0
426
Ranking Szkół Jazdy Katowice
Ranking Szkół Jazdy Katowice

Katowice położone są w południowej części naszego kraju, występują na terenie województwa śląskiego. Katowice należą do jednego z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Miasto znajduje się na trasie głównych szlaków krajowych i międzynarodowych zarówno drogowych oraz kolejowych. Katowice graniczą z takimi miastami jak: Chorzów, Sosnowiec, Tychy, Ruda Śląska, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Lędziny.

Na terenie Katowic możemy wyróżnić około 50 występujących Ośrodków Szkolenia Kierowców, w których przyszli kierowcy mogą odbyć kurs na prawo jazdy w zakresie części teoretycznej oraz praktycznej. Osoby, które chciałby podejść do egzaminów państwowych na prawo jazdy muszą udać się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach, który mieści się na ul. Francuskiej 78.

Powołując się na Ranking Szkół Jazdy zamieszczony w serwisie Prawo-Jazdy-360 https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/katowice chcielibyśmy zaprezentować Ośrodki Szkolenia Kierowców, które zostały wyszczególnione w miejscowości Katowice. Przedstawiony Ranking jest cennym źródłem informacji z którego mogą korzystać wszystkie osoby poszukujące odpowiedniego ośrodka. Wyróżnione Szkoły Jazdy na dzień 28 maja 2018 roku to m.in.:

  1. Ośrodek Szkolenia Kierowców Antoni Kliś
  2. Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER
  3. Ośrodek Szkolenia Kierowców 100%

Pierwsze miejsce w Rankingu zajął Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Expert https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/nauka-jazdy-osk-auto-expert/katowice, który swoją siedzibę ma na ul. Staromiejskiej 4 w Katowicach. Ośrodek prowadzi szkolenia dla przyszłych kierowców w zakresie kategorii B. Zapewnia również badania lekarskie. Auto Expert posiada bardzo bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy.

Drugą pozycję w Rankingu zajmuje Ośrodek Szkolenia Kierowców Antoni Kliś https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/osk-antoni-klis/katowice, który proponuje zrobienie kursu prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A, A1, A2, B, B1, B+E, C, C+E oraz D. Szkoła zapewnia komfortowe warunki szkolenia oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wieloletnim doświadczeniem. W ofercie znaleźć można również z zakresu kwalifikacji wstępnej, wstępnej przyśpieszonej oraz uzupełniającej, ale też szkolenia okresowe takie jak przewóz rzeczy lub osób.

Trzecie miejsce zajmuje Ośrodek Szkolenia Kierowców 100% https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/osk-100/katowice . Szkoła ta zajmuje się przygotowaniem kursantów w zakresie kategorii B. Od wielu lat zajmują czołowe miejsca w rankingach zdawalności. Zajęcia odbywają się na sprawdzonych pojazdach samochodowych oraz nowoczesnych symulatorach. Kurs składa się z takich rzeczy jak: 30 h teorii oraz praktyki, egzaminu wewnętrznego. Dodatkowo można też skorzystać z zajęć uzupełniających treningu na płycie poślizgowej, jazdy pozamiejskiej, symulatora jazdy, warsztatów teoretycznych czy też coachingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here