Ranking Szkół Jazdy Wrocław

0
1213
Ranking Szkół Jazdy Wrocław

Wrocław jest największym miastem województwa dolnośląskiego i to tutaj skupia się największa liczba Ośrodków Szkolenia Kierowców w tym regionie, które przygotowują kursantów do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Są wśród nich szkoły jazdy, które chętnie polecają sobie ich byli kursanci i stale rośnie ich popularność, przyciągająca kolejnych zainteresowanych zdobywaniem uprawnień do kierowania pojazdami. Tylko czy jest to jedyny wyznacznik, którym należy kierować się, dokonując wyboru odpowiedniej dla siebie szkoły jazdy?

Według rankingu prowadzonego przez serwis Prawo-Jazdy-360.pl https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/wroclaw istnieją we Wrocławiu szkoły jazdy, które wyjątkowo wybijają się ponad inne szkoły ilością zadowolonych klientów.

Szkoła Jazdy NOVA

Pierwszą z takich szkół jest NOVA https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/nova/wroclaw, zlokalizowana przy ul. Tarnogajskiej 18. Ośrodek ten ma 100% pozytywnych opinii i ponad 60% osób je wystawiających oświadcza, że zaliczyło egzamin pozytywnie podczas pierwszego podejścia. Kursanci są zadowoleni z przeprowadzanych kursów i chwalą pracowników szkoły, że umieją oni wywiązać się odpowiednio ze swoich obowiązków.

Akademia Dobrej Jazdy Wrocław

Na drugim miejscu listy najlepszych szkół Wrocławia znalazła się AKADEMIA DOBREJ JAZDY https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/akademia-dobrej-jazdy/wroclaw, mieszcząca się przy ul. Bierutowskiej 1a. Ośrodek ten może poszczycić się wysoką i prawie jednogłośną oceną jakości szkolenia, jaką otrzymał od swoich kursantów. Ponad 60% z nich zadeklarowało także uzyskanie pozytywnego wyniku na egzaminie państwowym za pierwszym podejściem. Kursanci w wystawianych opiniach doceniają pracę instruktorów i wyrażają wobec nich wszelkie uznanie oraz dziękują za odpowiednie przygotowanie do egzaminu.

Szkoła Jazdy Autko

Trzecie miejsce zajmuje jak dotychczas szkoła AUTKO https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/autko/wroclaw, mający swoja siedzibę przy ul. Tęczowej 7. Ośrodek otrzymuje same pozytywne opinie, a zadeklarowana zdawalność egzaminów państwowych przez jego kursantów za pierwszym podejściem przekracza 80%. Kursanci zaznaczają przede wszystkim miłą atmosferę, jaka panowała w szkole podczas odbywania przez nich kursów.

Ważne jest to, aby szkoła jazdy, którą wybieramy, wspierała nas w nauce i podtrzymywała pozytywne nastawienie do całej procedury szkolenia i egzaminowania. Warto więc przed dokonaniem decyzji skorzystać z takiego rankingu i przyjrzeć się bliżej ośrodkom, z którymi chcielibyśmy podjąć współpracę i dopiero wtedy wybrać ten idealny dla nas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here