Testy i pytania na prawo jazdy

0
1059
Testy i pytania na prawo jazdy
Testy i pytania na prawo jazdy

Osoby ubiegające się o uprawnienia do kierowania pojazdami bardzo często obawiają się państwowego egzaminu teoretycznego.

Boją się oni tego, że sama znajomość przepisów nie wystarczy, że pytania są podchwytliwe i dotykają trudniejszych kwestii niż pytania z podręczników, płyt czy innych materiałów otrzymanych w szkołach jazdy podczas kursu. Niestety bardzo często tak się zdarza. Materiały na tego typu nośnikach nie są zbyt często aktualizowane i zdarza się, że kursanci niepotrzebnie uczą się na pamięć pytań, które już dawno na egzaminie teoretycznym nie występują. Na szczęście mogą się oni przygotowywać do egzaminu teoretycznego również indywidualnie, bez pomocy ośrodka szkolenia kierowców lub pogodzić obie te opcje.

Cała oficjalna baza pytań, zgodnie z ustawą o kierujących pojazdami, jest informacją publiczną

i z tego względu wszystkie pytania, zdjęcia oraz filmy są udostępnione na stronie ministerstwa. Nie ma tam jednak podanych odpowiedzi do pytań, wyjaśnień odnośnie tych odpowiedzi, a pytania nie są podzielone nawet ze względu na kategorie prawa jazdy. Dlatego osoby, które chcą skorzystać z tej bazy, aby przygotować się do egzaminu teoretycznego, muszą najpierw samodzielnie opracować wszystkie pytania i wyszczególnić z nich te, które dotyczą interesującej ich kategorii.

Pytań jest całe mnóstwo, dlatego większość z kursantów wolałaby mieć dostęp do opracowanej już bazy, przygotowanej bezpośrednio pod ich kategorię. Dobrze byłoby również śledzić postępy swojej nauki i przygotować się do warunków, panujących na egzaminie państwowym podczas rozwiązywania podobnych testów. Na szczęście są w sieci takie miejsca, w których uzyskacie dostęp do wszystkich tych funkcji i o wiele więcej.

Serwis posiadający najbogatszą pod tym względem ofertę i cieszący się bardzo dużą sympatią kursantów to www.prawo-jazdy-360.pl. Już za niewielką opłatą, otrzymacie tam czasowo dostosowany do Waszych potrzeb dostęp do pełnej i aktualnej bazy pytań egzaminacyjnych wraz z prawidłowymi odpowiedziami i objaśnieniami. Pytania są pogrupowane według kategorii prawa jazdy, między którymi można się dowolnie przełączać. Kursanci mają możliwość także wybrać sobie grupę tematyczną pytań i ćwiczyć te zagadnienia, z którymi mają największe trudności.

Mają oni także w ramach pakietu nieograniczoną liczbę podejść do testów, mających formę dokładnie taką, jak egzamin państwowy, więc mogą przyzwyczajać się do warunków panujących w WORD. Po rozwiązaniu testu mogą oni zweryfikować swoje odpowiedzi i powrócić do pytań oraz śledzić swoje postępy w nauce, korzystając ze statystyk. Serwis oferuje także dostęp do najważniejszych zagadnień i treści z kodeksu ruchu drogowego w utworzonym podręczniku dla kursantów. Do dyspozycji użytkowników, którzy mają wątpliwości co do pytań lub potrzebują pomocy w obsłudze serwisu jest także załoga Prawojazdy360.pl, która udzieli wskazówek mailowo i telefonicznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here