Prawo jazdy jest dokumentem bardzo ułatwiającym życie w obecnych czasach. Poczucie możliwości osobistego poruszania się otwiera wiele możliwości a co za tym idzie  daje swobodę dużej niezależności. Jego zdobycie nie jest do końca takie łatwe jakby się wydawało. Żeby jednak uzyskać upragnione prawo jazdy należy zapisać się do Ośrodka Szkolenia Kierowców, w którym dana osoba obędzie kurs zarówno teoretyczny jak i praktyczny.

W poniższym artykule przedstawię bardzo interesującą i pomocną stronę w przygotowaniu się do państwowego egzaminu teoretycznego – www.prawo-jazdy-360.pl

Możliwości jest bardzo dużo, ale żyjąc w dobie Internetu warto z niego korzystać i ułatwiać sobie możliwość nauki do egzaminu na prawo jazdy. Na stronie www.prawo-jazdy-360.pl znaleźć można oficjalną bazę pytań zatwierdzoną przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Są to takie same pytania, zdjęcia oraz filmy występujące na egzaminie państwowym w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego. W serwisie występuje struktura pytań egzaminacyjnych stosowana na egzaminie państwowym – jest to podziała na pytania podstawowe oraz specjalistyczne. Każde pytanie posiada swoje wyjaśnienie z Kodeksu Ruchu Drogowego, znaków drogowych oraz z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Ponad 800 tysięcy użytkowników skorzystało już z serwisu na przełomie ostatnich lat. Strona również szczyci się ponad 1 tysiąc pozytywnych opinii na facebook-u. Ilości robią wrażenie. 

Kolejną możliwością jaką daje nam strona prawo-jazdy-360 jest możliwość wykonywania testów on-line. Dwa pierwsze testy są darmowe, co pozwala nam na zapoznanie się z funkcjonowaniem tej strony. Po każdym zakończonym teście pojawia nam się wygenerowany raport z udzielonymi poprawnymi lub błędnymi odpowiedziami. Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie właśnie z tego serwisu, to za dalszy dostęp do pytań należy opłacić wybrany pakiet. Cennik jest bardzo przystępny i daje nam 4 różne opcje – najkrótszy dostęp jest na 5 dni i kosztuje 13 zł, kolejny dostęp jest na miesiąc za 17 zł, następnie w ofercie mamy pakiet na 3 miesiące w cenie 20 zł. oraz najdłuższy dostęp jest na 6 miesięcy i kosztuje 37 zł. Po aktywacji konta w serwisie możemy przystąpić do dalszej nauki. Istnieje również możliwość opłacenia dostępu przez SMS.

Dużym atutem tej strony jest skorzystanie z Podręcznika Kursanta w formie on-line, a co za tym idzie nie musimy więcej pieniędzy wydawać na publikacje książkowe. Jest to bardzo nowoczesna metoda, która pozwala nam pogodzić codzienne obowiązki z nauką. Podręcznik składa się z 12 rozdziałów. Nauka jest prowadzona w taki sposób żeby po każdym rozdziale móc sprawdzić swoją wiedzę udzielając odpowiedzi na przygotowane pytania kontrolne.

Kolejną innowacją jest wprowadzenie podglądu własnych statystyk. W tym module znajdziemy dokładniejsze zestawienie przedstawiające ilość wykonanych testów oraz udzielonych odpowiedzi. Każdy dzień nauki jest opisany i wyrażony w procentach. Dodatkowo możemy się też zapoznać z każdym przez nas odpowiedzianym pytaniem – niezależenie czy było ono poprawne czy błędne oraz ile razy udzieliliśmy na nie odpowiedzi.

Dużym plusem tego serwisu jest możliwość nie tylko korzystania z laptopa, tabletu, czy telefonu komórkowego za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Istnieje też inna bardzo wygodna opcja, a mianowicie jest nią aplikacja mobilna dedykowana na system Android oraz iOS. Zainstalowana aplikacja mobilna na swoim urządzeniu działa w trybie offline, a tzn. że nie pobiera Internetu. Aplikacja mobilna jest również zsynchronizowana ze stroną internetową.

Zobacz aplikację na Android

Zobacz aplikację na iOS

Serwis jest bardzo przyjemny w obsłudze, dlatego nie powinien sprawić nikomu trudności z poruszaniem się po stronie. Szata graficzna jest przyjemna. Serwis spełnia swoją funkcję i mogę go jak najbardziej polecić wszystkim osobom, które zamierzają się przygotowywać do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here