Ranking Szkół Jazdy Łódź

0
731
Ranking Szkół Jazdy Łódź

Powszechnie wiadomo, że Łódź nie należy do miast, w których łatwo można uzyskać uprawnienia do kierowania pojazdami. Od kilku lat statystyki zdawalności egzaminów państwowych w tym mieście utrzymują się niestety na dosyć niskim poziomie. Mimo to, wśród naprawdę imponującej liczby działających tu Ośrodków Szkolenia Kierowców, można znaleźć takie, o których sami kursanci wypowiadają się bardzo pozytywnie i ciepło wspominają współpracę z nimi.

Serwis Prawo-Jazdy-360.pl https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/lodz zaprezentował Ranking Szkół Jazdy, według którego jest kilka naprawdę wybijających się i popularnych szkół.

Auto Szkoła Lider

Za najlepszą szkołę w Łodzi obecnie przez kursantów uznawana jest AUTO SZKOŁA LIDER HANNA SMOLEŃ-SABAŁA https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/auto-szkola-lider-hanna-smolensabala/lodz . Znajduje się ona przy ul. Armii Krajowej 32. Szkoła specjalizuje się w przeprowadzaniu kursów na prawo jazdy z zakresu kategorii B. Obecnie posiada ona 100 % pozytywnych opinii, a byli uczestnicy szkoleń doceniają profesjonalne podejście instruktorów oraz świetną organizację placówki.

Auto Szkoła Pałgan

Drugie miejsce obejmuje AUTO SZKOŁA PAŁGAN MONIKA PAŁGAN https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/auto-szkola-palgan-monika-palgan/lodz mieszcząca się przy ul. 11 listopada 23. Ma ona 100% pozytywnych opinii, a wszyscy kursanci zadeklarowali, że egzamin państwowy na prawo jazdy zdali, po odbytym w tej szkole kursie, za pierwszym razem. Kursanci doceniają w wystawianych opiniach pracę i profesjonalizm instruktorów.

Drift OSK

Na trzecim miejscu znalazł się DRIFT OSK https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/drift-osk/lodz, zlokalizowany przy ul. Retkińskiej 145 w Łodzi. Ośrodek ma głównie pozytywne opinie, w których kursanci zachęcają do podjęcia w nim kursu i miło wspominają pracowników tego miejsca. Wszystkie osoby zadeklarowały, że zaliczyły egzamin państwowy za pierwszym podejściem.

Aby mieć pewność, że szkoła, którą wybieramy dobrze wywiąże się ze swojego zadania, warto swoją decyzję oprzeć na właśnie takich autentycznych opiniach, jakie gromadzi ranking. Po dokonaniu wyboru możemy już liczyć tylko na siebie i mieć nadzieję, że instruktorzy ułatwią nam zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności potrzebnych do uzyskania pozytywnego wyniku na egzaminie państwowym na prawo jazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here